previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

DETAJET E PROJEKTIT

  • Objekti : Privilege Hotel & Spa
  • Vendodhja : Mjull-Bathore
  • Sipërfaqja totale e ndërtimit :
  • Sektori : Shërbim

Privilege Hotel & Spa, një aktivitet i ri, modern, komod dhe ambjente relaksuese që ofrojnë një gamë të plotë të shërbimeve të cilësisë së lartë.
Privilege Hotel & Spa ofron 22 dhoma, një sallë konferencash, bar & restorant dhe një qendër Spa të përbërë nga 4 dhoma masazhi, hamam, sauna, xhakuzi dhe pishina e mbyllur ( dimërore ). Hoteli është i vendosur 3.5 km larg nga qendra e qytetit, në zonën lindore të Tiranës, e cila është një zonë rezidenciale.

Share: